Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 
Sprzedaż hurtowa płyt

Prowadzisz firmę?

   Mamy świadomość, że wiele firm muzycznych sprzedaje płyty CD i DVD swoim klientom w dużych ilościach.   W tym celu przygotowaliśmy ofertę cenową, skierowaną tylko i wyłącznie do osób z którymi aktywnie współpracujemy na polu biznesowym.

   Ceny dla hurtowników są atrakcyjniejsze od tych, które funkcjonują w sprzedaży detalicznej. Jednocześnie pragniemy poinformować Państwa, że ceny hurtowe nie obejmują każdej firmy która się do nas zgłasza. Zastrzegamy sobie prawo do podejmowania decyzji o tym, której firmie udzielić oferty cenowej przeznaczonej dla dużych odbiorców. Każda propozycja złożona przez Państwa jest rozpatrzona. Informujemy również, że nie ma żadnego ustalonego progu ilości kupionych płyt, od który zaczynają się ceny hurtowe - do każdego przedsiębiorcy podchodzimy indywidualnie.

  • ESKA to gwarancja najniższych cen dla współpracujących firm!
  • ESKA to bezproblemowa i ekspresowa przesyłka!
  • ESKA to profesjonalna opieka oraz wsparcie dla hurtowników!


   Aby poznać więcej szczegółów dotyczących współpracy z naszym Wydawnictwem na zasadach hurtowych, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z biurem ESKI. W wypadku podjęcia decyzji o udostępnieniu Państwa firmie płyt o okazyjnych cenach, prześlemy drogą e-mailową szczegółowy wykaz wydawnictw, które oferuje nasz sklep muzyczny.Kontakt z Wydawnictwem Muzycznym ESKA:

Tel/Fax: (32) 278 66 67
Mobile: (+48) 697 255 252
E-mail: eskazab2@poczta.onet.pl
GG: 39365628


Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty