Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

O nas

Tradycja i Profesjonalizm

   Firma "ESKA" powstała już w 1989 roku. Na początku zajmowaliśmy się handlem licencjami muzycznymi. Następnie w latach 90-tych zaczęliśmy podpisywać kontrakty płytowe z takimi artystami jak Kazik Staszewski na płytę "Spalaj się", Róże Europy na płytę "Poganie, kochaj i obrażaj", z Proletaryatem na płytę "Czarne szeregi". Byliśmy również wydawcą płyt Sztywny Pal Azji, Obstawa Prezydenta, Roberta Gawlińskiego, Irka Dudka i wielu innych.


(...) odnieśliśmy wielki sukces, za sprawą wydania naszej pierwszej piosenki pod tytułem Rex, w wydawnictwie ESKA z Zabrza u Pana Krzysztofa Szweda.

Andrzej Janusz, lider zespołu Sumptuastic

   W przeciągu tych 22 lat działalności mieliśmy również przyjemność jako wytwórnia płytowa współpracować z artystami tworzącymi muzykę pop: Vox, Gang Marcela, Krzysztof Krawczyk, Universe; oraz dance: Maciek Jamroz, Kasia Lesing, Stachurski.

Po raz kolejny serdecznie dziękuję firmie ESKA za wspaniały koncert i możliwość wystąpienia u boku chorwackiej gwiazdy estrady - Gorana Karana.

Jacek Silski

   Aktualnie wydajemy na płytach CD i DVD Polską muzykę rozrywkową. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma artystami, wśród których są między innymi: Teresa Werner, Jacek Silski, Mariusz Kalaga, Brygida i Robert Łukowski, Adam Janosch, Paweł Gołecki, Claudia i Kasia Chwołka, Travers, Paradise, Goran Karan, Janina Libera, Jula i Kola, Bogdan Traliszewski, Mirosław Jędrowski, B.A.R., Bajery, Duo Fenix - Dwa Fyniki, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele.

   Dodatkowo jako Impresariat Artystyczny z powodzeniem organizujemy wiele koncertów oraz imprez muzycznych, które odbywają się w całej Polsce. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Wydawnictwem Muzycznym ESKA, zachęcamy do zapoznania się z treścią strony internetowej i skontaktowania z biurem w celu otrzymania dodatkowych informacji.

Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty