Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

ESKA JUŻ NA ITUNES I INNYCH SERWISACH MUZYCZNYCH!

   Wybrane płyty CD Wydawnictwa ESKA dostępne są już w sprzedaży cyfrowej poprzez największe serwisy muzyczne takie jak iTunes, Amazon, iPlay, Wimp, Spotify, Naxos Music Library czy 7digital. Jest to bardzo wygodna, szybka i bezpieczna metoda na kupno swojej ulubionej muzyki w formie plików muzycznych, które są alternatywą dla tradycyjnych krążków płytowych.

   Kupno albumów na największych światowych serwisach internetowych z muzyką to opcja szczególnie polecana dla klientów Sklepu Wydawnictwa ESKA, którzy mieszkają na stałe poza granicami Polski i nie mają możliwości złożenia standardowego zamówienia. Zarówno iTunes jak i inne serwisy mają możliwość pobrania kompletnych płyt muzycznych wybranego artysty lub pobrania pojedynczej piosenki płacąc tylko za jedną sztukę. Ceny utworów, które można pobrać w formacie AAC lub MP3 zaczynają się już od 0,89 $ Dolarów Amerykańskich (dostępne są również płatności w Euro).

   Oferta płytowa Wydawnictwa Muzycznego ESKA w serwisach internetowych stale się powiększa, dlatego już teraz albumy Teresy Werner, Jacka Silskiego, Mariusza Kalagi, B.A.R., Claudii i Kasi Chwołki, Gorana Karana, Dominiki i Janusza Żyłki, Tobi King\'a lub Brygidy i Roberta Łukowskich dostępne są bez ograniczeń niemalże na całym świecie! Jesteśmy przekonani, że ten szczególny postęp, jeszcze bardziej ułatwi dostęp do Waszej ulubionej muzyki, zapewniając jednocześnie atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz błyskawiczną realizację usług.

   Wszystkie informacje i szczegóły dotyczące kupna cyfrowej muzyki znajdują się w internecie oraz na wspomnianych portalach.


Mateusz Adamski
ESKA, 28.03.2014Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty

Zobacz również:

Wszystkie newsy