Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

TERESA WERNER - "PRZEBÓJ ROKU" I "WYKONAWCA ROKU" L¦S TVS!

   Podczas podsumowania roku 2013 Listy ¦l±skich Szlagierów telewizji TVS, które odbyło się 16 lutego w Kępińskim O¶rodku Sportu i Rekreacji nie brakowało wielkich emocji i ¶wietnej zabawy. W wielkim finale koncertu, widzowie L¦S zdecydowali że tytuł "Wykonawcy Roku" oraz "Przeboju Roku" należy się Teresie Werner!

   Lista ¦l±skich Szlagierów to niezwykle popularny program rozrywkowy telewizji TVS, w którym prezentuje się najlepsze ¶l±skie i polskie teledyski muzyczne, premiery płytowe oraz zbliżaj±ce się koncerty. Co roku przeprowadzane jest głosowanie na wykonawcę, przebój i teledysk roku w którym widzowie L¦S za pomoc± głosów SMS-owych wybieraj± swoje typy. Tytuł "Wykonawcy Roku 2013" otrzymała gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej, Teresa Werner, która odebrała ten tytuł trzeci raz z rzędu. Artysta powtórzyła to osi±gnięcie, otrzymuj±c drugie wyróżnienie "Przeboju Roku 2013" za piosenkę "Kocham swoje morze". Tytuł "Teledysku Roku 2013" powędrował do zespołu Karpowicz Family.

   Wydawnictwo Muzyczne ESKA pragnie serdecznie pogratulować wykonawcom zdobycia tych znacz±cych wyróżnień, które s± nagrod± za ciężk± pracę i wysiłek włożony w minionym roku 2013! Poniżej galeria z koncertu finałowego L¦S.ESKA, 17.02.2014Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowo¶ci kliknij tutaj!
Proponowane płyty

Zobacz również:

Wszystkie newsy