Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

MIĘDZYNARODOWA GALA TERESY WERNER JUŻ ZA NAMI

   W dniach 19-20 września odbyła się wielka "Międzynarodowa Gala Teresy Werner" z udziałem wyjątkowych artystów pochodzących z całej europy. Setki osób, które przybyły do Bydgoszczy, Torunia oraz Lubonia mogły w koncertowej atmosferze posłuchać największych przebojów Gorana Karana, Nairy Ayvazyan, Balkan Exrepss, Pawła Gołeckiego oraz oczywiście gwiazdy wieczoru, Teresy Werner.


   Niepowtarzalny klimat, którego mogliśmy doświadczyć na tych koncertach to przede wszystkim zasługa wiernych fanów oraz fanów dobrej muzyki, którzy przyjechali na Galę z całej Polski! Toruńska "Międzynarodowa Gala Teresy Werner" została dodatkowo została nagrana przez kamery telewizyjne i wkrótce zostanie wyemitowana na antenie stacji telewizyjnej. Tych, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć w tych wyjątkowych koncertach, zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową.ESKA, 23.09.2014Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty

Zobacz również:

Wszystkie newsy