Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

Kabaret Masztalscy

O Kabarecie

   Masztalscy to śląska grupa kabaretowa, założona w latach 80-tych, przez redaktorów Polskiego Radia w Katowicach - Aleksandra Trzaskę (Masztalskiego) i Jerzego Ciurloka (Ecika). Nazwa kabaretu pochodzi od nazwiska fikcyjnego górnika, bohatera szeregu popularnych anegdot, opowiadanych do dziś na Śląsku. Mistrzem dla kabareciarzy jest Stanisław Ligoń, na którym częściowo się wzorują.

   Kabareciarze są twórcami serii książek z dowcipami, wydawanych pod tytułem "Klub Masztalskiego". Łącznie Masztalscy wydali 10 książek, około 30 kaset magnetofonowych oraz płytę DVD. Na antenie Telewizji Silesia oraz w internecie można zobaczeć program autorski Masztalskich "A nóm się to podobo". Masztalscy występowali również za granicą m.in. w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Australii.


Oferta

   Oferujemy Państwu organizację kompleksowego widowiska kabaretowego w całym kraju - a to wszystko dzięki wieloletniej współpracy z kabaretem Masztalscy. Jedna z takich imprez miała miejsce w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, gdzie popisy tego legendarnego kabaretu obejrzało niespełna 2 tysiące widzów. Program nosi tytuł "Masztalscy - humor i szlagiery" i obfituje w przezabawne scenki, skecze oraz monologi Aleksandra oraz Jerzego, którzy potrafią rozbawić publiczność do łez. Na Państwa życzenie przygotujemy przerywniki muzyczne w postaci występów takich gwiazd estrady Śląskiej jak: Robert i Brygida Łukowski, B.A.R., Golden Mix, Teresa Werner, Bajery, Dominika i Janusz Żyłka.


Widowisko kabaretowe "Masztalscy - humor i szlagiery" w DMiT w Zabrzu zostało zarejestrowanie oraz wydane na krążku DVD, który można kupić w muzycznym Sklepie ESKI

DVD Kabaretu Masztalscy


   Kabaret Masztalscy to wieloletnie doświadczenie na scenie oraz gwarancja wyśmienitej zabawy. Zobacz co takie wyjątkowego jest w tej grupie artystycznej:    Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją niezapomnianego wieczoru kabaretowego z największymi gwiazdami muzyki śląskiej w dowolnym miejscu w kraju, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Wydawnictwem Muzycznym ESKA.


Kontakt z Wydawnictwem Muzycznym ESKA:

Tel/Fax: (32) 278 66 67
Mobile: (+48) 697 255 252
E-mail: eskazabrze@gmail.com
GG: 39365628Zobacz również:

Organizacja koncertów

Sprzedaż hurtowa płyt    

Śląskie Wesele  

Pozłacany Warkocz


Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty