Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

Dla reklamodawców

Szukają Państwo powierzchni reklamowej dla swojej firmy?

   Jeśli tak to mamy dla Państwa świetną ofertę! Jesteśmy największym Wydawnictwem Muzycznym na Śląsku, każdego roku wydajemy kilkadziesiąt płyt CD i DVD, organizujemy wiele imprez muzycznych i koncertów. W związku z powyższym mamy do zaoferowania wiele możliwości na umieszczenie reklamy oraz informacji o Państwa firmie lub produkcie.

   Poniżej przedstawiamy proponowane możliwości na umieszczenie reklamy za pomocą Wydawnictwa Muzycznego ESKA. Naturalnie możliwości na ciekawą i oryginalną promocję Państwa firmy jest znacznie więcej, dlatego już teraz zachęcamy do skontaktowania się z nami.


Płyty CD i DVD

   W ciągłej sprzedaży posiadamy setki płyt muzycznych, których jesteśmy jedynym producentem. Każdego miesiąca pojawiają się nowe wydawnictwa, tłoczone w tysiącach egzemplarzy. Oferujemy umieszczenie Twojej reklamy na wybranej płycie CD lub DVD w środku lub z tyłu okładki przy określonym nakładzie. Zdjęcie obok pokazuje potencjalną powierzchnię reklamową, którą można wykorzystać w swoich celach.

   Rodzaj i koszt reklamy na opakowaniu płyty, nakład oraz wybór wydawnictwa ustalany jest indywidualnie. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem najnowszych informacji o zbliżających się premierach płytowych, na których można umieścić reklamę, bardzo prosimy o kontakt pod adresem eskazabrze@gmail.com.


Gadżety promocyjne

   Nie ograniczamy się jedynie do produkcji płytowej - bardzo ważne są dla nas działania promocyjne i marketingowe. W tym celu tworzymy specjalne gadżety dla fanów i słuchaczy. Są to między innymi:

 • Kartki z artystami na autografy
 • Kalendarze ścienne i mini kalendarzyki
 • Koszuli dla fanklubów
 • Kubki, smycze, breloczki


 • Gadżety produkowane są w setkach a nawet tysiącach egzemplarzy. W wypadku zainteresowania umieszczeniem reklamy na wybranym gadżecie promocyjnym, bardzo prosimy o kontakt w celu przekazania szczegółów oferty.


  Koncerty i imprezy muzyczne

     Świetnym sposobem na zareklamowanie i wypromowanie swojej marki są koncerty organizowane co roku przez nasze Wydawnictwo Muzyczne. W wypadku podjęcia współpracy, udostępnimy Państwu miejsca oraz powierzchnie reklamowe, które można wykorzystać na przykład na powieszenie swoich banerów firmowych. Zapewniamy również kilkakrotne wymienienie firmy z nazwy podczas trwania imprezy, z uwzględnieniem danych kontaktowych.

      Większość koncertów organizujemy w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, które pomieści około 2000 słuchaczy. W ramach współpracy umożliwimy Państwa firmie ustawienie w holu lub też przed salą koncertową, stoisk firmowych, roll-upów, gadżetów reklamowych; wspieramy również działania przedstawicieli handlowych, hostess oraz modeli podczas trwania imprezy.


  Strony internetowe Wydawnictwa

     Jesteśmy bardzo nowoczesnym Wydawnictwem, które mocno inwestuje w nowatorskie projekty, oparte na globalnej sieci internetowej. Administrujemy oraz wspieramy wiele stron internetowych, portali muzycznych, serwisów społecznościowych oraz tematycznych forów internetowych.

     Każdego miesiąca nasze witryny odwiedzają tysiące użytkowników, którzy aktywnie korzystają z tego co oferuje Wydawnictwo. Wideoklipy ESKI w serwisie YouTube każdego dnia oglądają setki widzów - łączna oglądalność to ponad 2 miliony od sierpnia 2011 roku (stan na czerwiec 2012). Profil Wydawnictwa na Facebooku może pochwalić się rosnącą liczbą fanów i sympatyków, która już teraz liczy sobie niespełna 2 tysiące osób (stan na czerwiec 2012). Administrujemy i codziennie aktualizujemy nie tylko stronę internetową na której Państwo się znajdują, ale również witryny niektórych artystów oraz sklep internetowy, który każdego dnia odwiedza tysiące klientów. Aktywnie tworzymy nowe miejsca sieciowe oraz serwisy tematyczne, mające na celu połączyć ludzi, którzy cenią sobie dobrą muzykę.

     W tym miejscu pragniemy Państwu zaproponować udostępnienie ogromnej powierzchni reklamowej, którą możemy zagospodarować na naszych stronach internetowych (łącznie z profilem na YouTube oraz Facebooku), do Państwa reklamowych celów. Umożliwiamy zamieszczenie dowolnych banerów (stałych i ruchomych) o różnych wymiarach, w ustalonym miejscu strony, w formatach JPG, GIF lub FLA. Na życzenie zapewniamy również specjalne działania marketingowe oraz kampanie promocyjne, które z pewnością zostaną zauważone przez internautów odwiedzających nasze strony. Na przykład umieścimy Państwa krótkie wideo przed którymś z teledysków, które publikujemy w serwisie YouTube - dzięki temu Państwa reklama będzie zawsze widoczna, przed obejrzeniem danego materiału.  Kontakt z Wydawnictwem Muzycznym ESKA:

  Tel/Fax: (32) 278 66 67
  Mobile: (+48) 697 255 252
  E-mail: eskazabrze@gmail.com
  GG: 39365628


     Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą w celu poznania szczegółów oferty na wykorzystanie powierzchni reklamowej. Z miłą chęcią udostępnimy szczegółowe informacje dotyczące ilości odsłon danej witryny, orientacyjnych kosztów reklamy oraz innych możliwości na promowanie swojej firmy poprzez Wydawnictwo ESKA. Gwarantujemy dla Państwa najniższe ceny!  Zobacz również:

  Dla Artystów  

  Dla Organizatorów  

  Dla Modeli


  Plan koncertów 2012

  Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
  Proponowane płyty