Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

Dla organizatorów

Organizujesz koncerty lub imprezy muzyczne?

   Firma ESKA to nie tylko Wydawnictwo Muzyczne ale również impresariat artystyczny. Z przyjemnością pomożemy zorganizować występ artystów muzycznych, których chcielibyście Państwo widzieć na swojej imprezie. Przede wszystkim ustalimy odpowiedni termin, zajmiemy się dowozem i opieką nad zespołami, przygotujemy ogólny scenariusz występów, będziemy służyć kompleksową pomocą podczas wszystkich etapów współpracy, zajmiemy się niezbędnymi umowami i dokumentami, poza tym pomożemy przy działaniach marketingowych, mających na celu promocję przedsięwzięcia.

   Współpracujemy z takimi artystami jak: Adi, Arkadia Band, Avista, Bajery, B.A.R., Beata i Marcin, Bez nazwy, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Claudia i Kasia Chwołka, Die Silinger, Dominika i Janusz Żyłka, Duo Fenix – Dwa Fyniki, Ewa Prochaczek, Gang Marcela, Golden Mix, Jacek Silski, Janina Libera, Jesika, Joachim i Karol Grzechca, Kabaret Derkacz, Kabaret Masztalscy, Karpowicz Family, Kornelia i Leszek Filec, Kabaretowa Grupa Biesiadna K.G.B., Kwaśnica Bavarian Show, Krzysztof Procek, Mariola i Piotr, Mariusz Kalaga, Martyna i Ryszard Smaruj, Metrum, Mirosław Jędrowski, NasTroje, Robert Łukowski & Gryffon, Sławek Janus, Teresa Werner, Travers, Wesoły Masorz i Przyjaciele, Yunix.
Kontakt z Wydawnictwem Muzycznym ESKA:

Tel/Fax: (32) 278 66 67
Mobile: (+48) 697 255 252
E-mail: eskazabrze@gmail.com
GG: 39365628


   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz pewnej pozycji na rynku, zapewniamy pełne zadowolenie z podjętej współpracy oraz najniższe ceny usług. Jesteśmy w stanie "ściągnąć" na koncert największe gwiazdy nie tylko sceny śląskiej ale również ogólnopolskiej a nawet zagranicznej. Jesli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Wydawnictwa Muzycznego ESKA w celu poznania szczegółów oferty.Zobacz również:

Dla Artystów  

Dla Reklamodawców  

Dla Modeli


Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty