Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

Dla modeli

Jesteś modelką lub modelem?

   Każdego miesiąca produkujemy wiele teledysków i materiałów filmowych, organizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby Wydawnictwa oraz organizujemy duże koncerty muzyczne. Przy tych i wielu innych projektach muzycznych potrzebne są osoby, które zajmują się amatorsko lub profesjonalnie modelingiem. Jeśli chcesz wystąpić w teledysku u boku swojego ulubionego artysty, bądź też udzielić się jako hostessa podczas koncertu - zgłoś się do nas!

   Wymagana jest miła aparycja, schludność oraz odwaga do stanięcia przez kamerą. Poszukujemy osób w każdym przedziale wiekowym (kobiety i mężczyźni). Osoby poniżej 18 roku życia, proszone są o pisemną zgodę swojego prawnego opiekuna. Prześlij nam opis swojej osoby, plany zawodowe na przyszłość oraz kilka aktualnych zdjęć na adres eskazabrze@gmail.com


Korzyści dla Ciebie

   Jeśli podejmiemy decyzję o współpracy, na pewno odniesiesz mnóstwo korzyści dla siebie. Udział w jakimś wybranym projekcie muzycznym zostanie wynagrodzony pieniężnie lub materialnie. Teledysk lub materiał zdjęciowy zostanie udostępniony Tobie, dzięki czemu będziesz mógł powiększyć swoje portfolio, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Twoja twarz może być pokazana w największych stacjach telewizyjnych oraz portalach internetowych, takich jak TVP, ITV, TVS. Na Twoje życzenie, sporządzimy pisemne poświadczenie udziału w projekcie organizowanym przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA.Prześlij nam swoje zdjęcia na adres:

eskazabrze@gmail.com


   Co dalej? Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej prośby, będziemy informować Cię drogą e-mailową o zbliżających się produkcjach wideoklipów, sesjach zdjęciowych lub koncertach. W wypadku zainteresowania którąś z ofert, prosimy o kontakt z naszym Wydawnictwem.Zobacz również:

Dla Artystów

Dla Organizatorów  

Dla Reklamodawców  


Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o koncertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty