Telefon: (32) 278 66 67
Jak do nas trafić ? Zobacz na mapie
 

Dla artystów

Szukasz wydawcy? Chcesz wydać swoją debiutancką płytę?

   Nie mogłeś trafić lepiej! Posiadamy ogromne doświadczenie w branży fonograficznej - począwszy od lat 90-tych wypuściliśmy na rynek setki tysięcy kaset magnetofonowych, płyt CD oraz DVD,. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami produkcyjnymi w kraju, przygotujemy dla Ciebie pełną i gotową do sprzedaży płytę. Możesz być pewny profesjonalnego tłoczenia krążka, wysokiej jakościowo poligrafii oraz odpowiedniego zabezpieczenia plastikowego pudełka przez zarysowaniami. Zaufały nam już największe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej, m.in.: Kazik Staszewski, Róże Europy, Proletariat, Sztywny Pal Azji, Universe, Shout, Fox, Jacek Silski, Teresa Werner, Mariusz Kalaga, Duo Fenix.

   Nie masz jeszcze swojego materiału na płytę? Wyślij do Nas swoje muzyczne demo na adres e-mailowy eskazab2@poczta.onet.pl a my chętnie zapoznamy się z Twoją twórczością. Od wielu lat współpracujemy z zawodowymi i kreatywnymi producentami muzycznymi, którzy posiadają swoje muzyczne studia nagraniowe. Jeśli postanowimy podjąć współpracę, zrealizujemy z Tobą kompletny materiał na płytę, który nie będzie odstawać od najwyższego poziomu technicznego w branży.


Dystrybucja płyt

   Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym oraz posiadaniu niezależnych kanałów dystrybucyjnych, postaramy się o to aby wydana płyta dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Pracujemy z wieloma firmami muzycznymi w kraju, wysyłamy krązki CD i DVD do największych sklepów internetowych, posiadamy swój własny, niezależny serwis gdzie można zakupić najnowsze wydawnictwa płytowe.


Promocja Twojej muzyki

   Wydawnie płyty CD to dopiero początek ciężkiej pracy. Aby powiększyć jeszcze bardziej zainteresowanie Twoją twórczością, potrzebna jest odpowiednia promocja. Od lat pomagamy najlepszym artystom w wypromowaniu ich przebojów oraz teledysków w polskich stacjach radiowych oraz telewizyjnych. Nasze płyty wysyłamy również regularnie do największych portali internetowych o tematyce muzycznej, które aktywnie promują tą twórczość. Dzięki wieloletnim kontaktom z TVP, TVS, ITV, PoloTV, EDUSAT TV Trwam, Radio Piekary, Radio Fest, Radio Vanessa, Radio Bydgoszcz, możemy pokazać Ciebie oraz Twój zespół w całej Polsce.

Jako Wydawnictwo Muzyczne ESKA organizujemy co roku mnóstwo imprez muzycznych oraz dużych koncertów biletowanych. W przypadku podjęcia długoterminowej współpracy, istnieje możliwość zaprezentowania się przed szeroką publicznością z najnowszym repertuarem, a nawet zorganizowania koncertu promocyjnego tylko i wyłącznie z Twoim udziałem.Prześlij nam swoje demo na adres:

eskazab2@poczta.onet.pl


   Przesłany materiał na pewno zostanie przesłuchany. Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów oraz podjęcia następnych etapów pracy. Zapraszamy!Zobacz również:

Dla Organizatorów  

Dla Reklamodawców  

Dla Modeli


Plan koncertów 2012

Gdzie? kiedy? Dowiedz się więcej o kocertach organizowanych przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA w Twojej miejscowości kliknij tutaj!
Proponowane płyty